Czołg RC M1A2 Abrams 1:24 ASG LED World of Tanks

Kod produktu: 
Oceń  
Star full
 
Dostawa: od 10,00zł
Dostępność: Dostępny
Cena: 189,90zł 189.90

Polska linia dystrybucji - Polska gwarancja 24 miesiące

Gotowy do bitwy od razu po wyjęciu z pudełka.

Czas ruszyć do boju z pancerną dywizją Rapidline! M1A2 ABRAMS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych czołgów na świecie. Do dziś, żaden z jego egzemplarzy, nie został zniszczony w wyniku trafienia z wrogiego czołgu. Model przez nas oferowany to doskonała kopia w skali 1:24 tej legendarnej pancernej maszyny. Precyzyjnie wykonany, zdalnie sterowany, strzelający i programowalny M1A2 ABRAMS to iście łakomy kąsek dla każdego miłośnika militarnych modeli RC.

Czołg zdalnie sterowany M1A2 ABRAMS

Czołg napędzany jest 2 mocnymi silnikami klasy 260 każdy. Wszystkie koła wyposażone są w elastyczne zawieszenie co w połączeniu z naciągniętymi nań gąsienicami pozwala na pokonywanie przeszkód znajdujących się pod nachyleniem nawet 35°.

 


Pancerny kolos porusza się: do przodu, do tyłu, wykonuje skręty w prawo i lewo, a także może wykonać obrót w miejscu (wokół własnej osi). Dodatkowo dzięki trybowi BOOST prędkość jazdy zwiększa się dwukrotnie.

Dzięki mocnemu pakietowi zasilającemu 9,6V 1000mAh, po 2 godzinnym ładowaniu, czas pancernej zabawy naszym czołgiem

wydłuża się do ok. 1 godziny!

 

Wieżyczkę czołgu możemy obracać o 320° zarówno w trakcie jazdy jak i podczas postoju. Maksymalny kąt podniesienie działa to 20°.


Dodatkowym wyposażeniem działa jest mechanizm Hop-up który podkręca wystrzeliwane kulki, spłaszczając tym samym trajektorie ich lotu.

Maksymalna ilość kulek możliwych do jednorazowego załadowania to aż 40 sztuk.

Za sterowanie czołgiem odpowiada nowoczesny wbudowany mikroprocesor posiadający funkcję programowania. Dzięki niej
możemy wprowadzić własną sekwencję ruchów za pomocą przycisków na intuicyjnej aparaturze sterującej lub też skorzystać z 6 zaprogramowanych symulacji działań bitewnych.

 

Pilot o zasięgu ok. 50 metrów pracuje w jednej z trzech częstotliwości 27,40 lub 49 mHz w jednym z trzech wybranych kanałów A,B lub C.
Dzięki takiemu rozwiązaniu w wielkiej pancernej bitwie może uczestniczyć aż 9 czołgów.

LEOPARD II A5 posiada oświetlenie z przodu i z tyłu. Gotowość do oddania strzału sygnalizowana jest zapaleniem czerwonej diody.

 

Brak opinii

Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie.
Kliknij aby się zalogować. x